Dystrybucja próbek w gabinetach ginekologicznych

Ciężarna kobieta posiada mnóstwo pytań i usiłuje wszystko przygotować na narodziny swojego dziecka. Próbuje więc uzyskać informacje w celu poparcia swoich decyzji. Dotrzyj z nami do swojej grupy docelowej; bądź we właściwym miejscu o właściwym czasie.

Badania przed narodzinami dziecka są jednym  z najważniejszych wydarzeń  w życiu młodych rodziców, którzy są wtedy – bardziej niż kiedykolwiek – chętni do zapoznania się z Twoim produktem! Warto dotrzeć z informacją o produktach lub usługach do gabinetów ginekologicznych, w których przyszłe mamy pojawiają się co najmniej kilka razy w ciągu ciąży.

Wyniki badań potwierdzają tezę, że w kluczowych emocjonalnie momentach (Key Emotional Moments), takich jak ciąża konsument aktywnie poszukuje wszelkich informacji dotyczących najbardziej jakościowych produktów.  Tak więc konsument otwarty jest wówczas na zmiany w dotychczasowym modelu konsumpcyjnym, jak również zmiany w preferencjach dotyczących  wyboru poszczególnych marek.

Jeżeli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do gabinetów ginekologicznych, zachęcamy do udziału w jednym z dwóch naszych programów. W pierwszej fazie ciąży docieramy do matek z programem „Będę Mamą”, później z paczką „Wkrótce razem USG III trymestr”.