Historia

Niebieskie Pudełko Pelargos jest częścią Grupy Primavista, która została utworzona w 2007 roku. Nasza grupa dziedziczy bogatą historię swoich różnych marek, z których część istnieje na rynku od ponad wieku. Dziś łączymy nowoczesność agencji marketingu bezpośredniego z siłą tradycyjnej fotografii.

Nasze doświadczenie w dziedzinie marketingu bezpośredniego w szpitalach bazuje na bogatej historii firmy Niebieskie Pudełko, która od 1953 roku na świecie, a w Polsce od 1997 roku jako Pelargos, wspiera przyszłych i młodych rodziców w ich nowej roli. To właśnie w tym roku ruszył nasz pierwszy w Polsce program związany z przyjściem dziecka na świat – „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha”.

Zasięg naszej działalności wciąż się poszerza. Czerpiąc z siły i know-how naszej grupy za granicą (m.in. Studio National-Maine Color działające nieprzerwanie od 1969 roku), oferujemy obecnie polskim rodzinom wyjątkowe sesje fotograficzne bezpośrednio w szpitalach położniczych, by dać im niezapomnianą pamiątkę w postaci zdjęć z pierwszych dni po urodzeniu dziecka. 

Dziś grupa Primavista obejmuje swym zasięgiem większość rynków europejskich i teraz jak nigdy wcześniej pomaga rodzinom wejść w nowy rozdział ich życia jakim jest posiadanie potomstwa.